Менеджмент

Іван Надєїн, засновник групи компаній «Укртепло»

Народився у 1983 році. В 2004 році закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, має ступінь кандидата філософських наук. З 2004 року займається підприємницькою діяльністю. З 2008 року працює на ринку відновлюваної енергетики. Очолював Українську асоціацію виробників альтернативного твердого палива. Був ініціатором та ідеологом громадської організації «Комітет енергетичної незалежності України». У 2011 році заснував групу компаній «Укртепло».

 

Роман Швед, виконавчий директор ЕГ «Укртепло»

Народився у 1984 році. В 2005 році закінчив Київський національний економічний університет, спеціальність «Фінанси». У 2009 році закінчив Київський національний економічний університет, спеціальність «Правознавство». З 2005 року займається підприємницькою діяльністю. З 2009 року працює на ринку відновлюваної енергетики. Був виконавчим директором Української асоціації виробників альтернативного твердого палива. З 2011 працює в ГК «Укртепло» на керівних посадах.

Юрій Бахтала, заступник керівника підрозділу «Електрогенерація» групи компаній «Укртепло»

Народився у місті Києві у 1986 році. В 2007 році закінчив інженерно – економічний факультет Київського національного університету технологій та дизайну. З 2010 року працює у сфері енергетики. Працював начальником управління в НКРЕКП. З 2016 року – в ГК «Укртепло».

 

 

 

Юрій Приварський, директор «Рівнетеплоенерго»

Народився у 1975 році. Отримав дві вищі освіти – в Українській Державній академії водного господарства (спеціальність «Облік і аудит») та Львівському національному університеті імені Івана Франка (спеціальність «правознавство»). Працював в ПАТ «АЕС Рівнеобленерго». Був першим заступником голови Рівненської обласної державної адміністрації. З 2020 року очолює ТОВ «Рівнетеплоенерго».

 

Денис Лупачов, директор ТОВ ГК Укртеспецтепло (виробництво тепла та гарячої води з біопалива)

Народився 18 листопада 1983 року. В 2008 році закінчив Київський національний університет культури і мистецтв (КНУКіМ) за фахом «правознавство». З липня 2007 року розпочав трудову діяльність юрисконсультом в АК «Київенерго». Відповідав за правове забезпечення виконавчої дирекції та філіалів: «Кабельні мережі», «Теплові мережі». З 2013 року працює в ГК «Укртепло».

 

 

Андрій Зелений, фінансовий директор

Народився 1989 року. В 2010 році закінчив з відзнакою Національний університет державної податкової служби України за напрямком «Економіка та підприємництво».  В 2015 році закінчив Російський економічний університет ім. Г.В. Плеханова в м. Москва за напрямком «Фінанси та кредит» та має ступінь магістра з профілем «Фінансова аналітика». Розпочав кар’єру з економіста в ПАТ КБ «ПриватБанк». Працював фінансовим аналітиком та виконував обов’язки заступника фінансового директора в приватній управлінській компанії в м. Москва з розгалуженою холдинговою структурою та різними напрямками діяльності, як виробничими так і торговими, основними з яких було сільське господарство, гуртова торгівля та відповідальне зберігання.

З 2016 року почав працювати фінансовим аналітиком в ГК Укртепло на виробничих потужностях групи, заводах з виробництва твердопаливних котлів та обладнання. З 2017 року був призначений на посаду фінансового директора напрямку «Електрогенерація».