Про нас

Укртепло – багатопрофільна група компаній, яка спеціалізується на проєктах в енергетиці і виробництві тепла та електроенергії з відновлюваних джерел.

Ми розпочали свою діяльність з будівництва твердопаливних котелень і заміщення газу відновлюваними джерелами енергії.

У 2013 році запустили виробництво твердопаливних котлів нового покоління СЕТ. Наступного, 2014 року, спільно зі «Salix Energy» висадили першу плантацію енергетичної верби для її подальшої переробки на біопаливо. У 2015 році підписали ліцензійну угоду про співпрацю з компанією KARA Energy, одним зі світових лідерів у виробництві промислових котлів.

У 2017 році запустили одну з найбільших в Україні котелень на біопаливі у м. Славутич потужністю 10,5 МВт. У тому ж році розпочали роботу біогазова станція у м. Рівне, міні-гідроелектростанція у Вінницькій області та Центр вирощування енергетичної верби в Київській області, які увійшли в склад групи компаній.

У 2018 році наша компанія стала інвестором ТОВ «Рівнетеплоенерго» і розпочала масштабну інвестиційну програму модернізації підприємства та заміщення газу відновлюваними джерелами енергії.

Загалом у 2018 році «Укртепло» реалізувала низку проєктів сумарною встановленою потужністю понад 30 МВт.

Восени 2019 року розпочали роботу сонячна електростанція на Вінниччині (загальна потужність 4,2 МВт) і біогазова станція у Маріуполі (2,7 МВт).

У 2020 році заплановано завершення будівництва біоТЕЦ в Овручі (Житомирська обл) потужністю 5,9 МВт, у 2021 році – будівництво біоТЕЦ у Токмаку (Запорізька обл) потужністю 8,6 МВт та низку інших проєктів.