Команда

Іван Надєїн, засновник групи компаній Укртепло

Народився у 1983 році. В 2004 році закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, має ступінь кандидата філософських наук. З 2004 року займається підприємницькою діяльністю. З 2008 року працює на ринку відновлюваної енергетики. Очолював Українську асоціацію виробників альтернативного твердого палива. Був ініціатором та ідеологом громадської організації «Комітет енергетичної незалежності України». У 2011 році заснував групу компаній «Укртепло».

 

Роман Швед, керівник напрямку «Електрогенерація»

Народився у 1984 році. В 2005 році закінчив Київський національний економічний університет, спеціальність «Фінанси», у 2009 році закінчив Київський національний економічний університет, спеціальність «Правознавство». З 2005 року займається підприємницькою діяльністю. З 2009 року працює на ринку відновлюваної енергетики. Був виконавчим директором Української асоціації виробників альтернативного твердого палива. З 2011 працює в ГК «Укртепло» на керівних посадах. З 2016 очолює напрям електрогенерації. Відповідальний за будівництво і експлуатацію БіоТЕС загальною потужністю 40 МВт і ВЕС загальною потужністю 130 МВт.

 

Руслан Блошенко, керівник напрямку «Теплогенерація»

Народився у 1979 році. Закінчив Горлівський технікум Донецького національного університету за фахом «монтаж промислових підприємств та цивільних будівель».

Після цього отримав освіту юриста та спеціаліста в галузі «електротехнічні системи електроспоживання». Працював інженером в «Крименерго», заступником директора в «Ком-консультант».

 

 

Севастян Трушевський, керівник напрямку «Енергетичні рослини»

Народився у 1982 році. Закінчив державний аграрний університету у Дніпрі. З 2012 року займається вирощуванням енергетичної верби.  Спочатку працював економістом, а далі заступником директора в приватній компанії. З березня 2015 року – директор з розвитку «Украгроенерго», керівник Центру вирощування енергетичної верби.