Команда

Іван Надєїн, засновник групи компаній Укртепло

Народився у 1983 році. В 2004 році закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, має ступінь кандидата філософських наук. З 2004 року займається підприємницькою діяльністю. З 2008 року працює на ринку відновлюваної енергетики. Очолював Українську асоціацію виробників альтернативного твердого палива. Був ініціатором та ідеологом громадської організації «Комітет енергетичної незалежності України». У 2011 році заснував групу компаній «Укртепло».

Віктор Макар, генеральний директор 

Народився у 1961 році. Має дві вищі освіти: закінчив Харківський національний університет міського господарства (колишній Харківський інститут інженерів комунального будівництва) та Київський національний торговельно-економічний університет. Має ступінь MBA із фінансового менеджменту. Пройшов шлях від робітника до заступника директора будівельної компанії “Дрогобичпромбуд” (1976 – 1996 рр.). З 1997 р. займав вищі керівні посади в великих комерційних структурах. З 2014 р. почав працювати  на енергетичному ринку України в ГК “Укртепло” на посаді Голови спостережної ради. З 2017 р. очолює групу компаній “Укртепло”.

Руслан Блошенко, заступник генерального директора

Народився у 1979 році.Закінчив Горлівський технікум Донецького національного університету за фахом «монтаж промислових підприємств та цивільних будівель».

Після цього отримав освіту юриста та спеціаліста в галузі «електротехнічні системи електроспоживання». Працював інженером в «Крименерго», заступником директора в «Ком-консультант».

Севастян Трушевський, керівник напрямку «Енергетичні рослини»

Народився у 1982 році. Закінчив державний аграрний університету у Дніпрі. З 2012 року займається вирощуванням енергетичної верби.  Спочатку працював економістом, а далі заступником директора в приватній компанії. З березня 2015 року – директор з розвитку «Украгроенерго», керівник Центру вирощування енергетичної верби.